MEGA RABATY   Zadzwoń do nas i dowiedz się jak duży rabat przygotowaliśmy dla Ciebie!   ZOBACZ

Możliwość zanurzenia się w chłodnej wodzie latem i ogrzania się w gorącej wodzie na świeżym powietrzu zimą – wyobrażenie jest już relaksujące, a możliwość doświadczenia tego na własnej skórze jest idealną formą relaksu dla ciała i ducha. Jest to możliwe przy zastosowaniu w basenie ogrodowym dyszy masujących i przeciwprądów.

Zalety dyszy masujących i przeciwprądów

Basen wzbogacony o takie dodatkowe wyposażenie łączy w sobie zarówno basen sportowy, spa, jak i kompleks wellness, w którym można ustawić idealną temperaturę wody do różnych zabiegów hydroterapii lub po prostu do treningu pływania.

Baseny z hydromasażem od lat cieszą się dużym zainteresowaniem dzięki możliwości do ukojenia ciała i umysłu po prostu za pomocą wody. Przeciwprądy w basenie ogrodowym pozwalają na odbywanie intensywnych treningów w zaciszu własnego ogrodu. Są one szczególnie przydatne dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję fizyczną i zwiększyć siłę mięśni, ale nie chcą korzystać z basenów publicznych lub chcą zaoszczędzić czas, który przeznaczyliby na dojazdy.

Profesjonalny trening pływacki w Twoim basenie ogrodowym – to możliwe.

Przeciwprądy to idealne wynalazek dla ludzi, którzy oprócz rekreacji w basenie kąpielowym chcą trenować swoją kondycję fizyczną. Niewielkie rozmiary basenu uniemożliwiają pokonywanie długich dystansów, a ciągłe nawroty w wodzie odbierają przyjemność z pływania. Właśnie w takich niewielkich basenach miłośnicy pływania decydują się na zainstalowanie przeciwprądów.

Przeciwprądy to specjalne urządzenie, które tworzy w basenie ogrodowym silny prąd wodny, przeciwstawny do kierunku pływania. Dzięki temu pływający czują opór, jaki stawia im woda, co pozwala na intensywny trening mięśni i pływanie w miejscu. Basen staje się wtedy nieskończenie długi i można odbywać profesjonalne treningi pływackie. Przeciwprądy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i można je regulować, aby dostosować intensywność treningu do indywidualnych potrzeb i możliwości. Możliwość domieszania powietrza do strumieni wody pozwala dodatkowo na wykorzystanie dyszy jako hydromasażu.

Urządzenia do masażu wodnego – Twoja prywatna strefa wellness

Urządzenia do masażu wodnego w basenie ogrodowym mogą być doskonałym sposobem na zrelaksowanie się i zapewnienie sobie chwili wypoczynku po ciężkim dniu. Zalet zdrowotnych hydromasażu jest wiele: poprawia krążenie krwi i umożliwia lepsze dotlenienie tkanek; zmniejsza stres i napięcie; łagodzi ból pleców, szyi i innych części ciała; pomaga zwiększyć elastyczność mięśni i stawów; poprawia jakość snu. Warto pamiętać jednak, by przed korzystaniem z masażu wodnego skonsultować ewentualne przeciwskazania z lekarzem. W nowoczesnych urządzeniach do hydromasażu istnieje możliwość skorzystania z różnych rodzajów masażu, takich jak: masaż strumieniem, masaż delikatnymi bąbelkami lub masaż silnymi strumieniami wody – na pewno znajdziesz taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Do wyboru mamy szerokie spektrum urządzeń do masażu wodnego. Urządzenia mogą być montowane na stałe w ścianie lub zawieszone na brzegu. Zaletą tych drugich jest prosty montaż, który można wykonać na już istniejącym basenie bez spuszczania wody. Kontaktując się z PHU Anita możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w wyborze samego basenu jak i wyposażenia do niego.

Zobacz także:
Na co zwrócić uwagę przy zakupie basenu ogrodowego
Basen ogrodowy – jaki kształt wybrać?
Basen ogrodowy całoroczny – dlaczego warto zainwestować w zadaszenie basenowe?
Filtr do basenu – dlaczego jest niezbędny i jaki wybrać? Jak ogrzać wodę w basenie zewnętrznym? Urządzenia do masażu wodnego i przeciwprądy – dlaczego warto w nie zainwestować? Estetyka i funkcjonalność – dlaczego warto wyposażyć basen zewnętrzny w instalację świetlną? Twoja prywatna strefa relaksu – wanna zewnętrzna z hydromasażem SPA Mały basen ogrodowy – dużo możliwości. Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup basenu do ograniczonej przestrzeni? Bezpieczny basen ogrodowy – na co zwrócić uwagę, żeby być spokojniejszym o zdrowie swoich bliskich Basen całoroczny – zadaszenie ma znaczenie Tylko przyjemności, żadnej pracy – zalety automatycznych odkurzaczy basenowych Kiedy jest najlepszy czas na zakup basenu ogrodowego? Jak przebiega montaż gotowego basenu ogrodowego? JKorzyści zdrowotne, jakie daje nam korzystanie z basenu ogrodowego

Zobacz także: producent basenów ogrodowych