MEGA RABATY   Zadzwoń do nas i dowiedz się jak duży rabat przygotowaliśmy dla Ciebie!   ZOBACZ

Za Tobą długi i męczący dzień. Jedyne o czym myślisz, to relaks i wyciszenie. Co może być lepsze niż zanurzenie się we własnej wannie Spa z hydromasażem?

Wanna z hydromasażem to nie tylko świetne rozwiązanie, jeśli nie masz czasu na drogie spa, ale dzięki niej możesz także częściej relaksować się na świeżym powietrzu. Lepszy sen, ukojenie dla napiętych mięśni, uspokojenie myśli… to tylko kilka z benefitów, jakie daje prywatne SPA w Twoim ogrodzie.

Gdzie umieścić zewnętrzną wannę SPA?

Jeśli zależy Ci szczególnie na prywatności, możesz stworzyć dodatkową, wyodrębnioną przestrzeń – miejsce zarezerwowane wyłącznie do relaksu, oddzielone od codziennego zgiełku. Pomysł na prywatność w strefie relaksu z wanną z hydromasażem jest wiele – od eleganckich ekranów z listew po rośliny, które dyskretnie chronią przed ciekawskimi spojrzeniami.

Zewnętrzne wanny z hydromasażem SPA można ustawić w dowolnym miejscu – w pobliżu basenu, na tarasie, w kącie podwórka. Wybierając idealne miejsce na wannę, zastanów się, jak często będziesz z niej korzystać. Ze względu na swoją wielkość i temperaturę z wanny SPA można korzystać przez cały rok, dla niektórych są to decydujące argumenty przy zakupie.

Jeśli masz już basen, warto zainstalować wannę z hydromasażem w jego pobliżu. Po sportowym pływaniu w basenie dużym plusem jest krótkie przejście do strefy SPA, gdzie można zrelaksować się po treningu. Również ze względu na hydraulikę i elektryczność rozsądne jest ulokowanie basenu i spa blisko siebie.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest wiatr: zbyt silny może sprawić, że siedzenie przy krawędziach wanny może nie być komfortowe; tak jak ustawienie wanny SPA w miejscu z ograniczoną cyrkulacją i mocnym nasłonecznieniem. Jeśli to możliwe, najlepiej poszukać kompromisu – osłona i ogrodzenie mogą skutecznie zmniejszyć dyskomfort związany ze zbyt małym lub zbyt intensywnym wiatrem.

Maksymalny komfort = wanna SpaRelax

Komfort Twój i Twoich bliskich to nie tylko kwestie techniczne i udogodnienia samej wanny – to również komfort finansowy. Decydując się na jej zakup, trzeba uwzględnić również wszelkie dodatki, takie jak: dysze nierdzewne, ozonator, lampy wodne, pokrywy termiczne z podnośnikiem, radio, głośniki, kolor niecki, wielopunktowe oświetlenie LED, funkcja aromaterapii. Decydując się na zakup wanny SPA od PHU Anita, nie tylko możesz być pewny bardzo atrakcyjnej ceny, ale również tego, że w standardowej cenie wanny SpaRelax zawarte są wszystkie wyżej wymienione dodatki. Bez dodatkowych opłat i haczyków.

Hydro-masaż to nie tylko synonim komfortu i relaksu, ale również działanie lecznicze. Ciepła woda o temperaturze ciała – silnie pulsująca mieszanina powietrza i wody – dbają o witalność i energię ciała, jak i umysłu. W wannie z hydromasażem SpaRelax liczne dysze rozmieszczone w przemyślany sposób znakomicie masują każdą część ciała; wyposażyliśmy ją również w ergonomiczne siedziska, opływowe kształty i proste prowadzenie linii. Aktywny system powietrza sprawia, że ciało prawie nic nie waży, dając odprężenie w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Wanna z hydromasażem nie jest do końca tym, czego szukasz? Proponujemy wybór mini basenu – jedynego, na runku – który jest połączeniem wanny Spa i basenu ze specjalnymi dyszami pływackimi.

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej i skorzystać z fachowego doradztwa.

Zobacz także:
Na co zwrócić uwagę przy zakupie basenu ogrodowego
Basen ogrodowy – jaki kształt wybrać?
Basen ogrodowy całoroczny – dlaczego warto zainwestować w zadaszenie basenowe?
Filtr do basenu – dlaczego jest niezbędny i jaki wybrać? Jak ogrzać wodę w basenie zewnętrznym? Urządzenia do masażu wodnego i przeciwprądy – dlaczego warto w nie zainwestować? Estetyka i funkcjonalność – dlaczego warto wyposażyć basen zewnętrzny w instalację świetlną? Twoja prywatna strefa relaksu – wanna zewnętrzna z hydromasażem SPA Mały basen ogrodowy – dużo możliwości. Na co zwrócić uwagę decydując się na zakup basenu do ograniczonej przestrzeni? Bezpieczny basen ogrodowy – na co zwrócić uwagę, żeby być spokojniejszym o zdrowie swoich bliskich Basen całoroczny – zadaszenie ma znaczenie Tylko przyjemności, żadnej pracy – zalety automatycznych odkurzaczy basenowych Kiedy jest najlepszy czas na zakup basenu ogrodowego? Jak przebiega montaż gotowego basenu ogrodowego? JKorzyści zdrowotne, jakie daje nam korzystanie z basenu ogrodowego

Zobacz także: producent basenów ogrodowych