MEGA RABATY   Zadzwoń do nas i dowiedz się jak duży rabat przygotowaliśmy dla Ciebie!   ZOBACZ

Basen ogrodowy, to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko na upalne letnie dni i wieczory. Kiedy pogoda krzyżuje nam nasze plany i nie pozwala na korzystanie z basenu pojawia się rozwiązanie w postaci zadaszenia basenowego, które nie tylko pozwala na wydłużenie sezonu kąpielowego, ale również sprawia, że z basenu w ogrodzie możemy korzystać, niezależnie od pogody, która panuje na zewnątrz.

 

Czym tak właściwie jest zadaszenie basenowe?

Zadaszenie basenowe jest to ramowa konstrukcja, którą zwykle wykonuje się z aluminium, metalu lub drewna, której celem jak otoczenie i zakrycie powierzchni basenu. Na rynku dostępne są dwa rodzaje zadaszeń, które dzielimy na:

  • zadaszenia mobilne – instalowane dookoła basenu, których najważniejszym elementem jest mocna, aluminiowa rama, pozwalająca na dowolną konfigurację zadaszenia nad i za basenem. Zadaszenia mobilne można łatwo zdjąć, a w dodatku można je łatwo regulować, zamykać i rozsuwać ręcznie lub za automatycznie (z wykorzystaniem siłowników);
  • zadaszenia stałe – są budowane wokół basenu i całkowicie nieruchome. Tych zadaszeń nie da się przestawić czy usunąć w łatwy sposób.

 

Technologia basenowa PHU Anita

Zespół w PHU Anita to doświadczeni eksperci, których celem jest produkcja wysokiej jakości m.in. basenów ogrodowych i zadaszeń basenowych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, która pozwoliły nam na zbudowanie lekkich i rozsuwanych zadaszeń mobilnych, które są wykonane z aluminium oraz szkła organicznego. Konstrukcja aluminiowa anodowana, zbudowana jest z pojedynczych, specjalnie uszczelnionych segmentów, które wyposażone są w specjalne kółeczka, które pozwalają na łatwe przesuwanie zadaszenia po specjalnych prowadnicach. Dlatego basen może być zarówno obiektem krytym jak i odkrytym (w zależności od pogody). Technologia basenowa firmy PHU Anita zdobyła popularność wśród Klientów, dzięki swojej estetyce oraz wygodzie użytkowania. Zadaszenia basenowe dostępne są w dwóch wariantach:

  • Dallas Melani Boxcovers – konstrukcja stworzona z myślą o tym, żeby świetnie wkomponować się w każdy ogród. Konstrukcja wypełniana jest poliwęglanem litowym (który jest elastyczny, wytrzymały i przejrzysty jak szkło) poliwęglanem komorowym (który jest lekki, sztywny, a także cechuje się on bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi);
  • Ariel Boxcovers – niepozorny wygląd, najwyższa estetyka. Zadaszenie Ariel Boxcovers posiada smukłą linie i znajduje się na niewielkiej wysokości przez co nie przysłania ono widoku na resztę ogrodu. Ariel Boxcovers powstał z inspiracji minimalizmem i wysoką estetyką; wypełniony jest niezwykle wytrzymałym poliwęglanem litym o grubości 4 mm.

 

Zalety zadaszeń PHU Anita

Na rynku można znaleźć wiele różnych zadaszeń basenowych, przez co wybrać jednego producenta i konkretny typ przykrycia basenowego może być trudne. Ostateczna decyzja odnośnie kupna odpowiedniego zadaszenie basenowego pozostaje w rękach klienta. Nie mniej jednak, nie bez powodu nasze zadaszenia basenowe są tak popularne na rynku. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami lub sprawdź zakładkę „Zadaszenia basenowe”. 
Zobacz także: producent basenów ogrodowych