CZYSZCZENIE MAGAZYNÓW   ZIMOWE RABATY do -30%

Zimo witaj!

Baseny całoroczne -30%

Ponad 20 lat doświadczenia

W tym czasie nasze baseny pokochało wielu Klientów w całej Europie. Firma PHU Anita to zespół doświadczonych osób zajmujących się wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów ogrodowych, zadaszeń basenowych, akcesoriów basenowych oraz wanien z hydromasażem.

Celem naszej firmy jest kompleksowa i szybka obsługa Klienta. Nasze dotychczasowe doświadczenia zawodowe to w pełni wystarczające narzędzie pozwalające sprostać Państwa wymaganiom. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko polskim, ale również i zagranicznym.

Dzięki temu mamy szybki dostęp do nowych technologii co pozwala nam dopasować się do potrzeb każdego Klienta.

blank

blank

ISO 9001:2015
Wszystkie Nasze Baseny są certyfikowane

blank

blank

Baseny ogrodowe

Jako pierwsza firma w Polsce wykonujemy piankowanie zewnętrznej strony basenu pianką poliuretanową natryskową.

Nasze baseny posiadają także dodatkowe metalowe wzmocnienia na ścianach bocznych, które nadają im stabilność i trwałość.

Nasze baseny istnieją na rynku polskim i rynkach zagranicznych już od ponad 14 lat, wykonywane są przez kompetentne i doświadczone osoby.

Przesuwane zadaszenia basenów,
czyli kąpiele przez cały rok

Lekkie i rozsuwane obudowy basenów wykonane z aluminium i szkła organicznego są estetyczne i praktyczne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać basen, ponieważ umożliwiają kąpiele przez cały rok.

blank
blank

Wanny z hydromasażem

SpaRelax to NOWA GENERACJA zewnętrznych wanien i mini basenów Spa stworzona po to, by dostarczyć Państwu niesamowitego relaksu we własnym ogrodzie lub domu, po ciężkim i często stresującym dniu pracy.

Wanny zewnętrzne SpaRelax to luksus za niewiarygodnie niską cenę!

blank