MEGA RABATY   Zadzwoń do nas i dowiedz się jak duży rabat przygotowaliśmy dla Ciebie!   ZOBACZ

Inwerterowa pompa ciepła do basenu Aquaviva Model 9 FI9RW jest idealna do podgrzewania lub chłodzenia wody w basenie o pojemności do 40 000 litrów. System działa w trzech trybach – „Power”, „Smart” i „Silent” zapewnia płynną regulację wydajności i optymalną temperaturę wody w basenie. Pompa z tytanowym wymiennikiem ciepła działa z wodą chlorowaną i morską, zapewniając długotrwałą pracę urządzenia bez korozji. Sterowanie Wi-Fi jest dostępne ze smartfona za pośrednictwem aplikacji Smart Life, którą można pobrać z Google Play lub App Store.

 • Maksymalna moc cieplna: 9.5 kW
 • Współczynnik wydajności: 6.6 – 16.4
 • Freon: R32

  blank Instrukcja dla modeli wyprodukowanych do 2023 r. włącznie

  Inwerterowa pompa ciepła Aquaviva Model 9 to idealna opcja do podgrzewania lub chłodzenia wody w basenie o pojemności do 40 000 litrów. Technologia inwerterowa zapewnia maksymalny współczynnik wydajności COP: o 40-60% wyższy niż w przypadku pomp ciepła bez inwertera.

  Pompy inwerterowe Aquaviva Model z automatycznym systemem sterowania wyróżniają się łatwością obsługi. Pompa ciepła wyposażona jest we funkcjonalny sterownik umożliwiający sterowanie pracą w trzech trybach: Power, Smart i Silent. Ponadto dostępna jest możliwość sterowania Wi-Fi ze smartfona.

  Jako czynnik chłodniczy w pompach ciepła Aquaviva serii Model jest używany freon R32. Jest bardzo efektywny i zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Pompy Aquaviva Model 9 zapewniają podgrzewanie wody w zakresie od +5°C do +40°C oraz chłodzenie wody w zakresie od +8°C do +35°C przy temperaturze otoczenia od -10°C do +43°C. Dzięki temu pompa utrzymuje komfortową temperaturę wody w basenie przez cały sezon kąpielowy.

  3 tryby pracy dla maksymalnej efektywności

  Tryb Power
  Tryb intensywny do szybkiego podgrzewania wody

  Tryb Smart
  Efektywne oszczędzanie energii i inteligentna optymalizacja działania w zależności od temperatury otoczenia i wody

  Tryb Tytat
  Tryb cichy jest idealny do zastosowania w porze nocnej

  Schemat podłączenia inwerterowych pomp ciepła Aquaviva serii Model

  Minimalna odległość od innych przedmiotów:

  1  – 500 mm

  2 – 1000 mm

  3 – 3000 mm

  blank

  blank

  Marka Aquaviva jest wiodącym producentem sprzętu, komponentów i akcesoriów do basenów i SPA. Szeroka gama produktów obejmuje: pompy i filtry, osuszacze i wodospady, sprzęt do uzdatniania wody i pielęgnacji basenów, oświetlenie, rury i kształtki, komponenty i akcesoria.

  Zakłady produkcyjne Aquaviva znajdują się w Europie i Azji. Niezawodność produktów potwierdzają liczne certyfikaty jakości i zgodności ze światowymi standardami produkcji.

  Firma Aquaviva to wieloletnie doświadczenie, konkurencyjna cena, niezawodne i innowacyjne produkty.